Pratidin TV

Odisha's Digital News Platform

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ହେଗେଡେଙ୍କୁ ଆସିଲା ଧମକ,ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ଏହାର କାରଣ?

ସାଉଥ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ପୂଜା ହେଗଡେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯିଏକି ‘କିସି କା ଭାଇ କିସି କି ଜାନ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲେ । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଦୁବାଇରେ ଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ମିଳିଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଦୁବାଇରେ ତୀବ୍ର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଦଳ ଏହା ପଛରେ ଥିବା ସତ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛି । ଦଳ କ’ଣ କହିଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପୂଜା ଏକ କ୍ଲବ ଉଦ୍ଘାଟନ ପାଇଁ ଦୁବାଇ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ଭାଇରାଲ ଭାୟାନି ପୂଜାଙ୍କ ହତ୍ୟ ଧମକ ଖବର ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ରିଲିଫ୍ ଖବର ଆସିଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦଳ କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ଜାଲ୍ ଖବର କିଏ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତାହା ଆମେ ଜାଣି ନାହୁଁ । ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା । ପୂଜା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ବୁଧବାର ସକାଳେ ପୂଜା ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *